Novel Real Estate Logo

A12399 - Издавање - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 05/10/2023  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Греење на струја:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 65 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт. Цена: 250 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift. Cena: 250 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 123 m²
1500 €
Се издава Канцеларија во Центар - Универзална Сала 400 m²
6000 €
Се издава Стан во Карпош 2 75 m²
400 €
Се издава Стан во Карпош 3 80 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links