Новел Недвижности

Се издава Стан во Карпош 4, Шифра: A12398

Општи информации:

Последна промена: 25/06/2019  
Населба: Карпош 4  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: +14м2 
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: Please contact

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 4 со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Греење на струја. Цена: 0 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 0 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Карпош 4 50 m²
200 €
Се издава Стан во Карпош 4 54 m²
200 €
Се издава Стан во Карпош 4 50 m²
250 €
Се издава Стан во Карпош 4 50 m²
150 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja. Cena: 0 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.