Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A12397

Општи информации:

Последна промена: 29/05/2019  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 63 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 63 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 63 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 65 m²
300 €
Се издава Стан во Дебар Маало 60 m²
250 €
Се издава Стан во Дебар Маало 61 m²
300 €
Се издава Стан во Дебар Маало 59 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 63 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.