Novel Real Estate Logo

A12370 - Издавање - Стан, Козле

Општи информации:

Последна промена: 23/07/2021  
Населба: Козле  
Локација: ул. Леринска 
Површина: 75 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 75 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Гаража. Цена: 600 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Волково 180 m²
1150 €
Се издава Стан во Тафталиџе 1 82 m²
600 €
Се издава Стан во Центар 55 m²
400 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.