Novel Real Estate Logo

A12364 - Издавање - Стан, Капиштец

Општи информации:

Последна промена: 18/04/2019  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 330 €
Депозит: 330 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Капиштец со површина од 65 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 330 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 330 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Капиштец 65 m²
350 €
Се издава Стан во Капиштец 67 m²
280 €
Се издава Стан во Капиштец 60 m²
300 €
Се издава Стан во Капиштец 60 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 65 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 330 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links