Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A12329

Општи информации:

Последна промена: 08/08/2019  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Двор: да 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 230 €
Депозит: 230 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 68 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 230 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 68 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 230 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 65 m²
200 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
250 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
270 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
260 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 68 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 230 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.