Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A12233

Општи информации:

Последна промена: 02/11/2020  
Населба: Дебар Маало  
Локација: ул.Наум Наумовски Борче 
Површина: 80 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Централно Парно:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 80 m2. Екстра: Централно Парно, Реновиран, Гаража. Цена: 350 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 80 m2. Ekstra: Centralno Parno, Renoviran, Garaza. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
350 €
Се издава Стан во Дебар Маало 75 m²
300 €
Се издава Стан во Дебар Маало 75 m²
300 €
Се издава Стан во Дебар Маало 80 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 80 m2. Ekstra: Centralno Parno, Renoviran, Garaza. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.