Новел Недвижности

Се издава Стан во Водно, Шифра: A12216

Општи информации:

Последна промена: 26/02/2019  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 130 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1000 €
Депозит: 1000 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 130 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 1000 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 1000 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 61 m²
300 €
Се издава Канцеларија во Центар 80 m²
0 €
Се издава Куќа во Жданец 400 m²
1500 €
Се издава Куќа во Бардовци 300 m²
1500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 1000 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.