Новел Недвижности

Се издава Стан во Пржино, Шифра: A12209

Општи информации:

Последна промена: 21/02/2019  
Населба: Пржино  
Локација: ул.Благој Гојан 
Површина: 173 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 21м2 
Ориентација: југ 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Пржино со површина од 173 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Џакузи, Паркинг. Цена: 600 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Przino so povrshina od 173 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, DJakuzi, Parking. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Przino so povrshina od 173 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, DJakuzi, Parking. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.