Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A12192

Општи информации:

Последна промена: 26/12/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 6/6 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 68 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 68 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 65 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 65 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 65 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 68 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 68 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.