Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A12152

Општи информации:

Последна промена: 29/10/2020  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 125 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 15 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Ориентација: југ-исток-север 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1200 €
Депозит: 1200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 125 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда, Паркинг, Сопствено парно. Цена: 1200 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 125 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Parking, Sopstveno parno. Cena: 1200 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 55 m²
300 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 44 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Тафталиџе 1 240 m²
2400 €
Се издава Куќа во Водно 250 m²
1000 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 125 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Parking, Sopstveno parno. Cena: 1200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.