Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A12136

Општи информации:

Последна промена: 18/04/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 84 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Ориентација: југ 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 550 €
Депозит: 550 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 84 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 550 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 84 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 550 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 86 m²
550 €
Се издава Стан во Центар 88 m²
500 €
Се издава Стан во Центар 85 m²
550 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 84 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 550 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.