Новел Недвижности

Се издава Стан во Карпош 4, Шифра: A12124

Општи информации:

Последна промена: 06/06/2019  
Населба: Карпош 4  
Локација:  
Површина: 47 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 180 €
Депозит: 180 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 4 со површина од 47 m2. Екстра: Клима, Централно Парно. Цена: 180 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 47 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 180 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Карпош 4 50 m²
200 €
Се издава Стан во Карпош 4 50 m²
150 €
Се издава Стан во Карпош 4 50 m²
220 €
Се издава Стан во Карпош 4 52 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 47 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno. Cena: 180 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.