Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A12096

Општи информации:

Последна промена: 02/04/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 58 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Греење на струја:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 240 €
Депозит: 240 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 58 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Нова Зграда. Цена: 240 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 58 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 240 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
260 €
Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 55 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 55 m²
280 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 58 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada. Cena: 240 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.