Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A12095

Општи информации:

Последна промена: 17/07/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 84 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Студенти:
Клима:
Греење на струја:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 84 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Студенти. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 84 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Studenti. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 87 m²
300 €
Се издава Стан во Кисела Вода 87 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 85 m²
300 €
Се издава Стан во Кисела Вода 85 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 84 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Studenti. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.