Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A12084

Општи информации:

Последна промена: 14/03/2019  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 80 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 9/10 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Ориентација: запад-север 
Година на градба: 2016 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 80 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 700 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 80 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.