Новел Недвижности

Се издава Стан во Капиштец, Шифра: A12066

Општи информации:

Последна промена: 25/02/2019  
Населба: Капиштец  
Локација:  
Површина: 130 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5 и 6 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Година на градба: 2018 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 800 €
Депозит: 800 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Капиштец со површина од 130 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 800 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 800 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 84 m²
500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 85 m²
550 €
Се издава Стан во Пржино 173 m²
600 €
Се издава Стан во Карпош 2 88 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kapishtec so povrshina od 130 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 800 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.