Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A12033

Општи информации:

Последна промена: 06/06/2019  
Населба: Центар  
Локација: Бул.Митрополит Теодосиј Гологанов 
Површина: 75 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 360 €
Депозит: 360 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 75 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 360 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 360 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 75 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 80 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 80 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 360 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.