Новел Недвижности

Се издава Стан во Козле, Шифра: A12007

Општи информации:

Последна промена: 21/03/2019  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Подрум: да 
Клима:
Греење на струја:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Греење на струја, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Козле 54 m²
350 €
Се издава Стан во Козле 55 m²
260 €
Се издава Стан во Козле 50 m²
250 €
Се издава Стан во Козле 54 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Greenje na struja, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.