Novel Real Estate Logo

A11998 - Издавање - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 12/01/2021  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 53 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Имотен лист:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 53 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Лифт, Паркинг. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 53 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Lift, Parking. Cena: 350 EUR

Актуелни огласи

Се издава Куќа во Бардовци 280 m²
1250 €
Се издава Куќа во Црниче 350 m²
1600 €
Се издава Куќа во Трнодол 250 m²
1000 €
Се издава Куќа во Железара 320 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 53 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Lift, Parking. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.