Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A11973

Општи информации:

Последна промена: 18/07/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 207 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 1600 €
Депозит: 1600 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 207 m2. Екстра: Клима, Лифт, Паркинг. Цена: 1600 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 207 m2. Ekstra: Klima, Lift, Parking. Cena: 1600 EUR

Актуелни огласи

Се продава Куќа во Влае 230 m²
220000 €
Се издава Локал во Дебар Маало 40 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
260 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 74 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 207 m2. Ekstra: Klima, Lift, Parking. Cena: 1600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.