Novel Real Estate Logo

A11958 - Издавање - Стан, Водно

Општи информации:

Последна промена: 21/09/2022  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Интернет:
Кабловска ТВ:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 60 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Интернет, Кабловска ТВ, Паркинг, Гаража. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Parking, Garaza. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Водно 60 m²
350 €
Се издава Стан во Водно 64 m²
300 €
Се издава Стан во Водно 64 m²
350 €
Се издава Стан во Водно 65 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 60 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Internet, Kablovska TV, Parking, Garaza. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links