Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A11943

Општи информации:

Последна промена: 26/10/2018  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 123 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 123 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 600 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 123 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 600 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 125 m²
650 €
Се издава Стан во Дебар Маало 120 m²
600 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 123 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.