Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A11942

Општи информации:

Последна промена: 26/02/2019  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 50 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 45 m²
250 €
Се издава Стан во Дебар Маало 51 m²
350 €
Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
280 €
Се издава Стан во Дебар Маало 52 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 50 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.