Новел Недвижности

Се издава Стан во Козле, Шифра: A11941

Општи информации:

Последна промена: 02/11/2018  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 43 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 2/2 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Клима:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 43 m2. Екстра: Клима. Цена: 200 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 43 m2. Ekstra: Klima. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Козле 43 m²
250 €
Се издава Стан во Козле 43 m²
200 €
Се издава Стан во Козле 45 m²
250 €
Се издава Стан во Козле 40 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 43 m2. Ekstra: Klima. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.