Новел Недвижности

Се издава Стан во Карпош 2, Шифра: A11937

Општи информации:

Последна промена: 29/11/2018  
Населба: Карпош 2  
Локација: ул.Никола Тесла 
Површина: 64 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Сопствено парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава празен стан во Скопје, Карпош 2 со површина од 64 m2. Екстра: Лифт, Кујнски елементи, Кујнски апарати, Сопствено парно. Цена: 250 EUR Se izdava prazen stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 64 m2. Ekstra: Lift, Kujnski elementi, Kujnski aparati, Sopstveno parno. Cena: 250 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 112 m²
1400 €
Се издава Куќа во Тафталиџе 2 300 m²
1600 €
Се издава Стан во Дебар Маало 90 m²
420 €
Се издава Стан во Дебар Маало 33 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Karposh 2 so povrshina od 64 m2. Ekstra: Lift, Kujnski elementi, Kujnski aparati, Sopstveno parno. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.