Новел Недвижности

Се издава Стан во Карпош 3, Шифра: A11931

Општи информации:

Последна промена: 25/01/2019  
Населба: Карпош 3  
Локација:  
Површина: 28 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 3 со површина од 28 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Клима. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 28 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Klima. Cena: 250 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 3 so povrshina od 28 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Klima. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.