Novel Real Estate Logo

A11888 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 14/09/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Ориентација: с-и 
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 65 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 65 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 65 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 60 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 69 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 65 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links