Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A11852

Општи информации:

Последна промена: 10/03/2020  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 29 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 180 €
Депозит: 180 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 29 m2. Екстра: Централно Парно. Цена: 180 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 29 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 180 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 33 m²
200 €
Се издава Стан во Дебар Маало 32 m²
180 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 29 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 180 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.