Novel Real Estate Logo

A11846 - Издавање - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 10/06/2021  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 44 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5/5 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: ј-з 
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 280 €
Депозит: 280 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 44 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт. Цена: 280 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 44 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 280 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 48 m²
270 €
Се издава Стан во Дебар Маало 40 m²
250 €
Се издава Стан во Дебар Маало 45 m²
250 €
Се издава Стан во Дебар Маало 43 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 44 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift. Cena: 280 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.