Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A11839

Општи информации:

Последна промена: 11/01/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 66 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 66 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 600 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 66 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 62 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Дебар Маало 85 m²
350 €
Се издава Деловен Објект во Кисела Вода 2688 m²
0 €
Се издава Канцеларија во Центар 70 m²
500 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 66 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.