Новел Недвижности

Се издава Стан во Козле, Шифра: A11830

Општи информации:

Последна промена: 12/09/2018  
Населба: Козле  
Локација:  
Површина: 68 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Двор: 70м2 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Козле со површина од 68 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда, Паркинг, Аларм, Камера. Цена: 600 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 68 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Alarm, Kamera. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 65 m²
300 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 90 m²
600 €
Се издава Стан во Водно 85 m²
500 €
Се издава Куќа во Кисела Вода 135 m²
1300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kozle so povrshina od 68 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada, Parking, Alarm, Kamera. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.