Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A11825

Општи информации:

Последна промена: 27/06/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 160 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 5/6 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 160 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда. Цена: 600 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 160 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Канцеларија во Центар 50 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 200 m²
3000 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 50 m²
250 €
Се издава Канцеларија во Центар 104 m²
800 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 160 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.