Novel Real Estate Logo

A11802 - Издавање - Стан, Аеродром

Општи информации:

Последна промена: 15/06/2021  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 66 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 19 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: Нема 
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 66 m2. Екстра: Лифт, Паркинг. Цена: 400 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 66 m2. Ekstra: Lift, Parking. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 65 m²
400 €
Се издава Стан во Аеродром 68 m²
450 €
Се издава Стан во Аеродром 70 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 66 m2. Ekstra: Lift, Parking. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.