Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A11800

Општи информации:

Последна промена: 08/01/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 55 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 5м2 
Ориентација: ј-и 
Греење на струја:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 55 m2. Екстра: Греење на струја, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 55 m2. Ekstra: Greenje na struja, Nova Zgrada, Parking. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
260 €
Се издава Стан во Кисела Вода 60 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 50 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 56 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 55 m2. Ekstra: Greenje na struja, Nova Zgrada, Parking. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.