Новел Недвижности

Се издава Стан во Карпош 4, Шифра: A11795

Општи информации:

Последна промена: 24/10/2018  
Населба: Карпош 4  
Локација:  
Површина: 42 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Карпош 4 со површина од 42 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 200 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 42 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Карпош 4 47 m²
180 €
Се издава Стан во Карпош 4 37 m²
200 €
Се издава Стан во Карпош 4 38 m²
170 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Karposh 4 so povrshina od 42 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.