Novel Real Estate Logo

A11773 - Издавање - Стан, Црниче

Општи информации:

Последна промена: 09/06/2021  
Населба: Црниче  
Локација: ул.Серска 
Површина: 41 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 

Финансиски Информации:

Цена: 230 €
Депозит: 230 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Црниче со површина од 41 m2. Екстра:. Цена: 230 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 41 m2. Ekstra:. Cena: 230 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Црниче 44 m²
260 €
Се издава Стан во Црниче 40 m²
200 €
Се издава Стан во Црниче 43 m²
200 €
Се издава Стан во Црниче 45 m²
180 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Crniche so povrshina od 41 m2. Ekstra:. Cena: 230 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.