Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A11765

Општи информации:

Последна промена: 29/05/2019  
Населба: Центар  
Локација: ул. Железничка 
Површина: 75 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: с-ј 
Година на градба: 2010 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 75 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 78 m²
450 €
Се издава Стан во Центар 80 m²
400 €
Се издава Стан во Центар 76 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.