Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A11760

Општи информации:

Последна промена: 15/10/2018  
Населба: Аеродром  
Локација: Капитол 
Површина: 84 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 700 €
Депозит: 700 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 84 m2. Екстра: Клима, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 700 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 84 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 700 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 84 m²
500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 85 m²
550 €
Се издава Стан во Пржино 173 m²
600 €
Се издава Стан во Карпош 2 88 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 84 m2. Ekstra: Klima, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 700 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.