Новел Недвижности

Се издава Стан во Хром, Шифра: A11758

Општи информации:

Последна промена: 08/08/2018  
Населба: Хром  
Локација: ул.Воин Драшкоци 
Површина: 64 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/4 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Хром со површина од 64 m2. Екстра:. Цена: 200 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Hrom so povrshina od 64 m2. Ekstra:. Cena: 200 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Центар 84 m²
500 €
Се издава Стан во Дебар Маало 85 m²
550 €
Се издава Стан во Пржино 173 m²
600 €
Се издава Стан во Карпош 2 88 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Hrom so povrshina od 64 m2. Ekstra:. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.