Новел Недвижности

Се издава Стан во Хром, Шифра: A11736

Општи информации:

Последна промена: 03/12/2018  
Населба: Хром  
Локација: ул. Стево Филиповиќ 
Површина: 67 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 2 тераси  
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Хром со површина од 67 m2. Екстра: Реновиран. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Hrom so povrshina od 67 m2. Ekstra: Renoviran. Cena: 250 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 100 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 107 m²
600 €
Се издава Кат од куќа во Водно 110 m²
350 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Hrom so povrshina od 67 m2. Ekstra: Renoviran. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.