Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала, Шифра: A11733

Општи информации:

Последна промена: 27/01/2020  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 42 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Студенти:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 42 m2. Екстра: Централно Парно, Студенти. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 42 m2. Ekstra: Centralno Parno, Studenti. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 45 m²
250 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 45 m²
220 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 47 m²
300 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 45 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 42 m2. Ekstra: Centralno Parno, Studenti. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.