Новел Недвижности

Се издава Стан во Ново Лисиче, Шифра: A11729

Општи информации:

Последна промена: 17/10/2019  
Населба: Ново Лисиче  
Локација: Бул.АСНОМ 
Површина: 63 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 7/7 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: с-и 
Година на градба: 2013 
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Ново Лисиче со површина од 63 m2. Екстра: Централно Парно, Лифт, Гаража. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 63 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Garaza. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Ново Лисиче 61 m²
250 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 65 m²
250 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 63 m²
280 €
Се издава Стан во Ново Лисиче 66 m²
320 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Novo Lisiche so povrshina od 63 m2. Ekstra: Centralno Parno, Lift, Garaza. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.