Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A1172

Општи информации:

Последна промена: 03/12/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 67 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 67 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 67 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 70 m²
280 €
Се издава Стан во Центар 64 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 65 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 67 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.