Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A11686

Општи информации:

Последна промена: 25/09/2018  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 118 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: 7м2 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 1100 €
Депозит: 1100 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 118 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Гаража. Цена: 1100 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 118 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 1100 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 50 m²
350 €
Се издава Стан во Карпош 1 84 m²
500 €
Се издава Стан во Карпош 3 50 m²
350 €
Се издава Куќа во Железара 320 m²
700 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 118 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Garaza. Cena: 1100 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.