Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала, Шифра: A11655

Општи информации:

Последна промена: 06/07/2018  
Населба: Центар - Универзална Сала  
Локација:  
Површина: 76 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/6 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар - Универзална Сала со површина од 76 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Лифт. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 76 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 71 m²
270 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
300 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 80 m²
350 €
Се издава Стан во Центар - Универзална Сала 73 m²
330 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar - Univerzalna Sala so povrshina od 76 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Lift. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.