Novel Real Estate Logo

A11653 - Издавање - Стан, Дебар Маало

Општи информации:

Последна промена: 21/06/2023  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 67 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: југ-исток 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 67 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 350 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 67 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 62 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 64 m²
400 €
Се издава Стан во Дебар Маало 65 m²
350 €
Се издава Стан во Дебар Маало 65 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 67 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift, Nova Zgrada, Parking. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links