Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A11588

Општи информации:

Последна промена: 01/02/2019  
Населба: Аеродром  
Локација: Бул.Ј.Сандански  
Површина: 50 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:

Финансиски Информации:

Цена: 160 €
Депозит: 160 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 50 m2. Екстра:. Цена: 160 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 50 m2. Ekstra:. Cena: 160 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 52 m²
200 €
Се издава Стан во Аеродром 55 m²
200 €
Се издава Стан во Аеродром 55 m²
200 €
Се издава Стан во Аеродром 47 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 50 m2. Ekstra:. Cena: 160 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.