Новел Недвижности

Се издава Стан во Водно, Шифра: A11516

Општи информации:

Последна промена: 26/11/2018  
Населба: Водно  
Локација:  
Површина: 90 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: с-ј 
Клима:
Сопствено парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 400 €
Депозит: 400 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Водно со површина од 90 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Нова Зграда. Цена: 400 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 90 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Водно 90 m²
400 €
Се издава Стан во Водно 90 m²
350 €
Се издава Стан во Водно 95 m²
350 €
Се издава Стан во Водно 94 m²
450 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Vodno so povrshina od 90 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Nova Zgrada. Cena: 400 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.