Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A11497

Општи информации:

Последна промена: 11/09/2018  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 75 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 3/6 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Сопствено парно:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 360 €
Депозит: 360 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 75 m2. Екстра: Клима, Сопствено парно, Лифт. Цена: 360 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift. Cena: 360 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 75 m²
350 €
Се издава Стан во Кисела Вода 72 m²
375 €
Се издава Стан во Кисела Вода 80 m²
400 €
Се издава Стан во Кисела Вода 76 m²
400 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 75 m2. Ekstra: Klima, Sopstveno parno, Lift. Cena: 360 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.